четвер, 19 березня 2020 р.

        Щоб Божу іскру в дитині відкрити, потрібно своєю роботою жити. Учительське серце хай вічно палає, в освіті ж багато «вогню» не буває!

Учні нашого закладу приєдналися до проєктів на платформі eTwinning.

2021 - 2022 н.р.

Project " LET'S EAT HEALTHY''






Creative Students' Works 



Healthy Food ( Posters)



Collaborative Calendar.




Students' Meetings



Healthy Dishes


Rules ofv Healthy Eatings 
( Collaborative Poster: Ukraine - Turkey)







Students' Works




Dialogue about Healthy Food


Project " Let's Speak English"

Our Logo


Students are Creating Avatars

First Teacher's Meeting

Polite Words ( Video)



Talking about Our Countries 
(Jordan / Collaborative Video) 


Our Drawings



Project " Be Media Smart"

Our Logo



Pros and Cons of Mass Media


Collaborative Poster  ( Ukraine - Georgia).
Pros of Social Media



Netiquette




2020-2021
Проєкт " WE LOVE WINTER"









 Учні працювали над виготовленням привітальних листівок. 




Наші новорічні вітання учасникам проєкту

https://www.youtube.com/watch?v=0WfnVyL9PSE ( англійською мовою)



Новорічний танок " Jinge Bell"




INTERNET SAFETY RULES





We Play Winter Games.


Our Games and Entertainments ( common project)








Проєкт "Healthy lifestyle to Fight Covid- 19"

Наші емблеми

 Спільний постер з партнерами з Арменії. 








Кілька простих порад для дітей та їх батьків, як безпечно користуватись Інтернетом, щоб не накликати на себе неприємностей.
ДІТЯМ


1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи, свої паролі.
2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.
3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
4. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв’яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
5. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.
6. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
7.Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
8.Не шкодити і не заважати іншим користувачам.


БАТЬКАМ


1. Підвищуйте власну комп’ютерну та інтернет-обізнаність. Щоб убезпечити свою дитину у мережі Ви маєте знати про інтернет, принаймні, не менше за неї.
2. Станьте для дитини порадником. Опановуйте інтернет разом. Повідомте дитині, що вона може звернутися до Вас у будь-якій ситуації. Якщо в інтернеті (у повідомленні електронної пошти, на сайті, форумі, чаті) щось не зрозуміло, хвилює або загрожує, дитина завжди має звертатися по допомогу до Вас. Інформація та послуги в інтернеті не завжди безпечні, тому перш ніж завантажувати, копіювати чи встановлювати будь-що з інтернету, дитина має порадитися з Вами. Навчіть перевіряти інформацію з мережі за допомогою додаткових запитів і звернення до перевірених джерел.
3. Станьте для своєї дитини другом у соціальних мережах, або попросіть близьких знайомих зробити це. Якщо Ваша дитина не бажає підтверджувати дружбу з Вами, попросіть Ваших друзів молодшого віку подружитися з нею у соціальних мережах. Ви завжди маєте знати, чим займається та з ким спілкується Ваша дитина у Мережі.
4. Встановіть на мобільному телефоні своєї дитини безкоштовну соціальну послугу «Батьківський контроль». Регулярно оновлюйте антивірус.
5. Створіть територію безпечного Інтернету. Використовуйте поновлюваний перелік безпечних для дитини сайтів. Запропонуйте дітям пізнавальні, цікаві та захоплюючі інтернет-ресурси. Щоб захистити дітей від ризиків віртуального світу, використовуйте поновлюваний список рекомендованих сайтів для дітей.


Online Meeting between Students. 

( 13.03.21)



Our Collaborative Activity " Healthy Food Diet"

( 3rd group)

https://www.storyjumper.com/book/read/101096906/6055ed03be381



https://www.youtube.com/watch?v=oxmmhwBGVe4



Від 12.03.2020р. ми з вами працюємо  в режимі дистанційного навчання.
Всі завдання для школярів  розташовані у групах у Viber та в моєму блозі. Там ви зможете знайти теоретичні матеріали, аудіосупровід та відеоматеріали до уроків, які допоможуть вам опрацювувати навчальний матеріал.Фотозвіти  про виконання завдань, а також питання щодо виконання вправ надсилайте  на пошту svetandlanafed@gmail.com




Нет описания фото.